Kundas asuva haavapuitmassitehase Estonian Cell töövarjupäeval käis 19 tehase töötajate last vaatamas, millega vanemad töö juures tegelevad.

Nagu juba traditsiooniks saanud, algas ringkäik tehase peaväravast. Seejärel suundus kamp uudistajaid peamaja fuajeesse, kus kvaliteedijuht Kersti Lužkov tutvustas ettevõtte tööd ja valmistatavaid tooteid ning nende kasutusvaldkondi. Ringkäigul oli seltskond kenasti kiivrite ja helkurvestidega varustatud. Pärast tutvustust suundus pikk rongkäik üksikasjalikumale vaatlusretkele. Lapsed ja neid saatvad vanemad nägid, kuidas tehakse tööd laboris, juhtimiskeskuses, pakkeliinil ja laos. Õuetiirul vaadati üle puiduvirnad, hakkeliin ja veepuhastusjaam.
 
Pärast tunnist jalutuskäiku ootas töövarje koogilaud ning laborant Tiia Paist korraldas lastele harivaid mänge. Estonian Celli personali- ja ohutusjuht Margus Kalda ütles, et päeva lõpul said kõik osalejad väikese üllatuskingituse. "Paljud lapsed tunnistasid, et neile väga meeldis Estonian Cellis ja nad oleksid nõus juba järgmisel päeval tagasi tulema," lausus Kalda. Ta lisas, et töövarjupäeva on tehases ka varem tehtud. "Meile on oluline, et töötajate lapsed teaksid, kus nende vanemad töötavad ja mida tööl teevad. Üritame sellest traditsiooni teha."

TEIE PRIVAATSUS ON MEIE JAOKS OLULINE!
Pakkumaks parimat veebilehe kasutamise kogemust, kasutame me sellel veebilehel tehnilisi ja funktsionaalseid küpsiseid. Palun otsustage ise, milliseid küpsiste kategooriaid lubatakse Küpsiste seadeid abil. Lisateavet leiate ka meie andmekaitsetingimused.