Heinzel Group ettevõte

KONTSERN, MIS MUUDAB IDEED TEGELIKKUSEKS

AS Estonian Cell on rahvusvahelise kontserni Heinzel Group liige. Lisaks Estonian Cellile kuuluvad paberitööstusettevõtetest gruppi Zellstoff Pöls AG ja Laakirchen Papier AG Austrias ning Raubling Papier GmbH Saksamaal. Gruppi kuuluvad tehased on ühed suurimatest puitmassi, tselluloosi, kartongi ja trükipaberi tootjatest Kesk- ja Ida-Euroopas. Grupi müügidivisioni kuuluvad Wilfried Heinzel AG - üle maailma tegutsev puitmassi-, tselluloosi- ja paberimüügi ettevõte ning Europapier AG - juhtiv paberitoodete vahendaja Kesk- ja Ida-Euroopas. Bunzl & Biach on üks suurimatest ja olulisematest vanapaberi kogumise ja töötlemise ettevõtetest Austrias. Grupi edukas kasv on tuginenud klientide kõrgeimate kvaliteedi ja efektiivsuse nõudmiste täitmisele.

Tulenevalt teie küpsiste eelistutest, ei ole võimalik seda sisu näidata. Sisu nägemiseks aktiveerige palun funktsionaalsed küpsised küpsise eelistustes. Küpsiste seadeid
TEIE PRIVAATSUS ON MEIE JAOKS OLULINE!
Pakkumaks parimat veebilehe kasutamise kogemust, kasutame me sellel veebilehel tehnilisi ja funktsionaalseid küpsiseid. Palun otsustage ise, milliseid küpsiste kategooriaid lubatakse Küpsiste seadeid abil. Lisateavet leiate ka meie andmekaitsetingimused.