Estonian Cell
Eesti keeles English
 
 
Firmast
Tootest
Keskkond
10. juubel
Kontakt
 
PRINT

Müük

Estonian Celli haavapuitmass (Aspen BCTMP)

Estonian Cell toodab 3 erinevat kemi-termo-mehaanilist haavapuitmassi (Aspen BCTMP): ASPEN 350/84 B, ASPEN 350/85 HT ja ASPEN 450/80 HB. Haavapuitmassi kasutatakse lisaainena 15% kuni 20% ulatuses erinevates paberitööstustes, andes tootele mahulisust ning muutes paberit, tänu lühikesele kiule, tihedamaks. Lisaks aitab haava BCTMP veel paberitootmise protsessi käigus kergemini väljuda, aidates sellega kliendil vähendada energiakulusid ning tõsta toodete kasumlikkust. Lisa informatsiooni leiate meie toote spetsifikatsioonidelt ja meie grupi „Pulp Application Technology“ kataloogist.
 
Toote spetsifikatsioonid 
Keel: inglise 

Kataloog “Pulp Application Technology” (16.7 MB), 2011
Keel: inglise / saksa 

Haavapuitmassi ostjateks on erinevad paberitööstused, kes toodavad erinevaid paberitooteid: nagu näiteks trükipaberi-, kartongi-, pehmepaberi- ja erikasutusega paberi tootjad. 

Aastatega on väljakujunenud kindel, stabiilne ning regulaarne kliendibaas. Läbi aastate on püsivaks Euroopa riikide arvestuses olnud Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia ja Poola ning Aasia turul on olulised India ja Lõuna-Korea.

Estonian Cell AS haavapuitmassi turustab Wilfreid Heinzel rahvusvaheline müügivõrk, kelle müügiosakonnad asuvad nii Euroopas kui ka Aasias. Rohkem informatsiooni müügikontorite kohta saab aadressil www.heinzelsales.com

Estonian Cell omab nii FSC, FSC CW kui PEFC sertifikaate.


Glasspoint | Tuulilasin vaihto ja tuulilasin korjaus
 
 

AS Estonian Cell
Jaama 21
44106, Kunda
Viru-Nigula vald
Lääne-Virumaa
Tel. +372 687 0000
info[at]estoniancell.ee 
www.estoniancell.ee
ASi Estonian Cell aktsiad on 100%-liselt Heinzel Holding GmbH omanduses.
Registrikood: 10679323
KMKR: EE100641453